sobota, 22 grudnia 2012

Golden Rose Sweet Color #13

Hej, dzisiaj chciałabym pokazać lakier, który mam od bardzo dawna, ale szczerze mówiąc zupełnie o nim zapomniałam. Lakier ten pochodzi z firmy Golden Rose i jest to dość ciężki do opisania kolor.
Wykończenie jest nietypowe, bo metaliczne ale z niewielkimi drobinkami, a sam kolor można określić jako taki malinowo-fioletowy. Jak każdy metaliczny lakier, pozostawia na paznokciu smugi po pędzelku, aplikacja jednak jest sama w sobie bezproblemowa, lakier ładnie kryje po dwóch warstwach i szybko wysycha. Trwałość jest również bardzo dobra, około 4-5 dni.
Lakiery GR są nie są zbyt łatwo dostępne, ale mają fajną pojemność - zazwyczaj ok. 5 ml, akurat na przetestowanie koloru.

Hey, today I'd like to show you a nail polish that I bought long time ago but simply forgot about it. This is lacquer Golden Rose and the colour is quite hard to describe.
Finish is untypical, because it's metallic with tiny glitter and colour can be described as raspberry purple. Leaves brush smudges as every metallic nail polish but the application itself is easy. Covers after two coats and dries really fast. Lasting is also good - about 4-5 days.
GR nail polishes are quite hard to get but have great fill volume, usually about 5 ml, just to give it a try.

 W słońcu: / In the sunlight:
  W cieniu: / In the shadow:
I butelka: / And the bottle:

 

Na koniec chciałabym życzyć Wam zdrowych, wesołych świąt spędzonych w gronie rodziny, szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń ;)

At the end I want to wish you  Merry Christmas, success, happiness, peace, prosperity and everything what you want ;)

Do zobaczenia! / See you soon!

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny kolorek;p

    Zapraszam na Candy Noworoczne, do wygrania książki : http://recenzje-kiti.blogspot.com/2012/12/candy-noworoczne.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za udział w moim rozdaniu :)
    lakier ma ładny kolor, chociaż ostatnio gustuję w bardziej pastelowych odcieniach ;)

    OdpowiedzUsuń