sobota, 19 stycznia 2013

Golden Rose Pretty Color #165

Hej,
Dzisiaj przychodzę do Was z lakierem kupionym baaaardzo dawno temu. Dopiero niedawno przypomniałam sobie, że w ogóle go posiadam i że wypadałoby go zużyć.
Pretty Color to jedna z wielu serii lakierów Golden Rose. Kosztują niewiele, myślę, że poniżej 5 zł i mają małą pojemność - 5 ml, dobrą aby wypróbować kolor i na pewno zużyć lakier.

Hi,
Today I'm gonna show you a nali polish that I've bought long long time ago. Only recently I remembered that I have it and it would be good to use it.
Pretty Color is one od a few cosmetic series from Turkish company Golden Rose. The cost of them in Poland is pretty low and bottles are 5 ml, so good just to give them a try.


Lakier ma typowo metaliczne wykończenie z małymi, srebrnymi drobinkami. Kolor jest taki turkusowo-morski, nieco trudny do określenia, ale bardzo ładny.

Polish has typical metallic finish with tiny silver glitter. The colour is really hard to describe, some kind of marine or cyan, but looks really nice on nails.


Nie miałam problemów z aplikacją. Mimo, że potrzebowałam trzech warstw do pełnego krycia i lakier smużył jak każdy metalik, to ładnie się rozprowadzał i szybko wysychałał.

I had no problems with application. I needed three coats to perfect cover and it was making smudges like every metallic nail polish, but it also spreaded very nice and dried quickly.


Jeśli chodzi o trwałość, to jestem zachwycona. Lakier trzymał się sześć dni bez odprysków, tylko z obtarciami na końcówkach i śladami wzrostu paznokci. Zmyłam go, bo zwyczajnie mi się znudził, jednak zmywał się dosyć średnio.

If it comes to lasting I'm impressed. It lasted six days without chipping off, only with gratings on tips of the nails and marks of regenerating. I removed it just because I got bored by it, but removing was medium good.


To wszystko na dzisiaj. Do zobaczenia!

That's all for today. See you soon!    

5 komentarzy:

 1. świetny kolor i super trwałość ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Jeśli masz ochotę zapraszam do udziału w TAG'u : http://chabroweoczyani.blogspot.com/2013/01/the-versatile-blogger-tag-nowy-nagowek.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny kolorek ;)
  Obserwuję i zapraszam do nas do rewanżu:
  www.ourloveourpassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam do mnie na konkurs
  http://pasjekaroliny.blogspot.com/2013/01/may-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń