sobota, 16 marca 2013

Wibo Gel Like #9 Peaches and Cream

Hej,
Na początku marca firma Wibo wypuściła limitowaną serię lakierów o kolorach zaprojektowanych przez blogerki. Kiedy tylko miałam okazję, od razu poleciałam bliżej im się przyjrzeć. W końcu kupiłam dwa z nich i chciałam wrócić po dwa kolejne, to już ich niestety nie było ;(
W każdym razie, dzisiaj pokażę Wam pierwszy z nich, zaprojektowany przez Oleskę. Dodam jeszcze, że lakiery kosztują 6 zł i mają 8,5 ml.

Hi,
At the beginning of March Wibo company exhaled a limited edition of nail polishes designed by Polish blogers. As soon as I had an opportunity I went to the drugstore and bought two of them. After thinking about it I wanted to buy another two, but when I returned there wasn't any copy of these :(
Anyway, today I'm gonna show you the first of them, created by Oleska (only in Polish, sorry). I also want to add, that it's very cheap (about $1,5) and its fill volume is 8,5 ml.


Lakier w zamyśle miał mieć kolor rozbielonej brzoskwini o satynowym wykończeniu. Ma oczywiście trochę brzoskwiniowych tonów, jednakże zarówno w buteleczce, jak i na paznokciach wychodzi na bardziej różowy. Mimo wszystko kolor mi się podoba ;)

Colour of this nail polish supposed to be bleached peach with satin finish. It certainly has some peachy tones, but both in the bottle and on nails it's rather pink, but I still like it ;)


Lakiery z tej serii miały mieć niby-żelową formułę. Efektu żelowych paznokci raczej nie daje (no, może trochę), ale za to ma nieco żelkowatą konsystencję, przez co ciężko się go nakłada na paznokcie. Kryje dopiero po trzech warstwach.

Nail polishes from this collection supposed to have gel-like formula. It rather doesn't give the effect of gel nails (maybe a bit) but has a jelly texture, so it was hard to apply it on my nails. Covers after third coat.


Jeśli chodzi o trwałość, to jest raczej standardowa, bo wytrzymał na paznokciach trzy dni bez odprysków. Zmywał się bez problemu.

If it comes to the lasting, it's rather standard because it lasted three days without chipping off. There was no problem with removing.

  
To wszystko na dzisiaj. Do zobaczenia ;)

That's all for today. See you ;)

4 komentarze:

  1. czemu na tym 1 zdjęciu lakier wygląda jak bez tej góry?:D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo od tyłu zrobiłam zdjęcie samej buteleczce, bez zakrętki ;)

      Usuń