niedziela, 15 grudnia 2013

Essence Colour&Go #43 Where is the party?

Bardzo się cieszę na ten tydzień, bo będzie przedstawienie naszej grupy teatralnej i wigilia klasowa, także nie mogę się już doczekać! Hmm, muszę pomyśleć co dać na paznokcie na tę okazję ;D
A dzisiaj kolejny lakier Essence z paczki od Mani. Jest to jedyny kolor, który mi się powtórzył, ale wcale mi nie przeszkadza ten fakt, bo fantastycznie wygląda na paznokciach. W tym wypadku trochę szkoda, że pojemność to tylko 5 ml.

I'm very excited about the upcoming week because we have a play of our theatre group and Class Christmas Eve and I just can't wait! Hmm, need to think what nail polish I should wear ;D
Anyway, today another Essence polish from Mania's package. It's the only colour of these that I've already had, but I don't mind because it looks gorgeous ;) In this case it's a shame that there's only 5 ml (0.16 fl oz).Kocham ten kolor na moich paznokciach! Taki ładny fioletowo-zielony żuczek, czyli lakier o wykończeniu duochrome. Ma też w sobie trochę wykończenia metalicznego. W buteleczce widać trochę taki przebłysk żółci, ale na paznokciach nie jest to widoczne.

I love this one on my nails! It's a nice violet-green duochrome polish. It has also a bit of a metallic finish. There's also a hint of yellow in the bottle, but it's not visible on the nail, no matter how much you twist your finger.


Konsystencja taka troszkę rzadka, ale nie lejąca, pędzelek dość szeroki. Kryje po dwóch warstwach i bardzo szybko wysycha. Trochę smuży, ale efekt jest przez to jeszcze lepszy.

The consistency is a bit thin, but not watery and the brush is quite wide. Fully covers after two coats and dries quickly. It makes some smudges but the effect is even better because of it.


Trzyma się dosyć dobrze, bo jakieś trzy, cztery dni i łatwo się go zmywa.

It lasts really well, like three of four days, and removing is very easy.


No co mogę powiedzieć, efekt jest cudowny, dobrze, że mam zapasy ;D
Do zobaczenia!

What can I say, this effect is gorgeous and it's good I have some reserves ;D
See you!     

8 komentarzy: