sobota, 1 lutego 2014

Rimmel Salon Pro #711 Punk Rock

Nareszcie ferie! Teraz nic tylko czytam książki i nadrabiam zaległości na blogach i w serialach ;D
A dzisiaj sławny już Punk Rock z Rimmela, którego nareszcie miałam okazję przetestować, po tym jak wszyscy go zachwalali. I muszę powiedzieć, że też jestem zachwycona ;) Kupiłam go na promocji -40% w Rossmannie za 11 zł. Normalnie kosztuje 18 zł za 12 ml.

Finally winter break has come! Now I'm doing nothing but reading books and catching up with blogs and tv series ;D
And today I'm showing you the famous Punk Rock from Rimmel that everyone was talking about recently. And I have to admit that I'm amused ;) I bought it on -40% sale for $4 while usually it costs $6 for 12 ml (0.4 fl oz) in Poland.


Kolor jest po prostu boski, nawet nie wiem jak go opisać. Taki ciemny szaro-fioletowy o kremowym wykończeniu. Aż nie wiem co powiedzieć, zakochałam się w tym kolorze ;)

The colour is just gorgeous, I don't even know how o describe it. Such a greyish-violet creme finish colour, I don't even know what to say, I'm in love with this one ;)


Ma szeroki pędzelek i dość gęstą konsystencję, choć nieco wylewa się na skórki. Kryje po dwóch warstwach, lub nawet jednej grubszej, jak podejrzewam, i szybko schnie.

It has a wide brush and quite thick consistency, although it pours onto cuticles a bit. Covers after two coats, or even one thick one I suppose, and dries really quickly.


Trzymał się nieco krócej niż Reggae Splash, ale i tak jestem zadowolona, bo wytrzymał trzy dni bez odprysków, i następny dzień z małymi obtarciami na końcówkach. A zmywało się go bezproblemowo.

It lasted a bit smaller amount of time, but I'm pleased anyway, because it lasted three days with no flaws and the next day just with small chips on the edges. And removing was easy.


Co tu więcej mówić, kocham ten kolor i polecam, jak tylko będziecie miały okazję wypróbować ;)
Do zobaczenia!

What's else to say, I love this colour and I recommend it, if you have an opportunity to try it out ;)
See you!       

6 komentarzy:

  1. mam ten kolorek i też go kocham, idealny jak na ta porę roku ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajną nazwę ma lakier. :) Ogólnie ładny. :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny kolor, idealnie pasuje na panującą zimową porę...

    OdpowiedzUsuń