poniedziałek, 20 października 2014

Essence Nail Art Twins #02 Julia

Nareszcie zabieram się za coś konstruktywnego. W zeszłym tygodniu złapałam od koleżanki z klasy paskudne przeziębienie i praktycznie cały weekend przeleżałam w łóżku. Nadrobiłam co prawda kilka książek, ale i tak nudziłam się jak mops. Na szczęście dzisiaj już czuję się lepiej, został mi tylko lekki katar i chrypka ;)
Dzisiaj pokażę wam kolejny lakier z bliźniaczej kolekcji z Essence, typ razem top coat. Bardzo żałuję, że ta seria nie jest już dostępna bo jest bardzo fajna, tania (5 ml za 8 zł), a dobra.

Finally I get to do something constructive. Last week I got infected with a terrible cold by my classmate and practically the whole weekend I spent in bed. Although I read a few books but I was really bored anyway. Happily, I'm feeling better today, just a slightly runny nose and some hoarseness ;)
Today I'll show you another polish from the Essence Twins collection, this time it's a top coat. I really regret that the series is not available anymore, because it's cheap (5 ml <0.16 fl oz> for $2) and very good.


Wykończenie brokatowe - oczywiście ;) Baza lakieru jest przezroczysta, a w niej zatopiony jest fioletowy brokat, błyszczący w świetle na srebrno - małe, okrągłe i  większe, sześciokątne.

Glitter finish - obviously ;) The base is completely sheer, and in it there's a violet glitter, in the light shining silver, sunken in it. The glitter has two types - small, round one and bigger, hexagonal.


Jestem bardzo zadowolona z aplikacji tego topu. Ma wygodny pędzelek, troszkę szerszy niż normalny i konsystencja jest fajna, zbita, przez co brokat równomiernie rozkłada się na paznokciu już po jednej warstwie. Szybko schnie.

I'm pretty happy with the application of this top. It has a comfortable brush, a bit wider than normal. The consistency's also nice, dense, so the glitter spreads on the nail very evenly after one coat already. Dries fast.

 

Uwielbiam ten top praktycznie do każdego lakieru ;) A jak wam się podoba?
Pozdrawiam!

I love this top with literally every polish ;) How do you like it?
See you! 

12 komentarzy: