środa, 6 lipca 2016

China Glaze Re-fresh mint

Swatche tego lakieru z China Glaze, który wam dzisiaj pokażę, czekały już długi, długi czas. Potem jednak, przeglądając je stwierdziłam, że miałam akurat okres połamanych paznokci i przydałoby się zrobić nowe zdjęcia, kiedy będą w lepszej kondycji. No i są :)

The swathes of this China Glaze polish I want to show you today have been waiting for quite some time already, But then I went through the photos again later and figured I had had some broken-nails-time and new one's could be taken, So here they are :)


Z początku byłam zachwycona tą rozbieloną pastelową zielenią o kremowym wykończeniu, teraz już troszkę straciłam do nie serce, ale nadal mi się podoba, to całkiem ciekawy kolorek, choć nieco mdły.

At first I was in awe of this bleached pastel green with creme finish, now not so much, but I still like it, it's an interesting colour, though a bit bland.Lakier ma cienki, prosto ścięty pędzelek. Konsystencja jest dosyć rzadka, przez co sprawia troszkę problemów przy nakładaniu, ale potrzebuje tylko dwóch warstw i szybko schnie.

The polish has a thin, straight-cut brush. The consistency is rather thin, which can be a bit problematic when it comes to application, but covers in two coats and dries quickly.Jeśli chodzi o utrzymanie na paznokciach, jest całkiem nieźle, bo 4 dni bez odprysków, ale nie jest to nic niezwykłego.

When it comes to lasting, it's good, four days without chipping, but nothing special.Mani niestety jeszcze z połamanymi pazurkami, ale i tam wam pokażę, bo bardzo mi się podoba efekt końcowy ze stemplami :)

Mani still on broken nails, but I guess I'll show you anyway, because I really like how it looks with the stamping :)I co myślicie? Podoba wam się ten kolorek?
Pozdrawiam!

And what do you think? Do you like this colour?
See you!    

20 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. It's nice. I'd happily wear it :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lovely manicure!
  I`m following ur blog with a great pleasure via GFC

  Please join me - http://sunnyeri.blogspot.com

  https://www.instagram.com/sunnyeri/

  OdpowiedzUsuń
 4. I really like it with the stamping! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks, I like it that way, too :)

   Usuń
 5. Latem lubię sobie czasem ponosić takie jaśniejsze kolorki, ale i tak wolę bardziej soczystości ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. What a pretty nail polish! I prefer it alone!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się spodobał ten kolor, fajnie komponuje się ze stemplami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też go lubię jako bazę pod stemple :D

   Usuń